💥🤩JUŻ W OFERCIE NASZEGO SALONU Canis Maior


🐩 🛁 💥Wanna ozonowa z technologią Milky SPA Micro Bubble i hydromasażem 🙂

Co mogę zaproponować moim czworonożnycm klientom:

🐾1. Kąpiel ozonową (dedykowaną dla psów m.in. mających problemy skórne).
🐾2. Odżywczą kąpiel Milky SPA z technologią Micro Bubble (nowoczesny zabieg leczniczo-pielęgnacyjny do skóry i sierści zwierząt), 🐾3. Chromoterapię,
🐾4. Hydromasaż (odprężająca kąpiel w bąbelkach).

Ad. 1. Zalety zastosowania ozonu podczas kąpieli
antyseptyczne właściwości ozonu, korzystnie wpływają zarówno na stan skóry, jak i sierści zwierząt. Kąpiel wzbogacona ozonoterapią ma zastosowanie m.in. w walce z grzybicami skóry, liszajami, a także w celu przyspieszenia gojenia ran. Generator ozonu za pośrednictwem wody, pozwala nam optymalizować następujące właściwości: lecznicze, bakteriobójcze, grzybobójcze, przeciwalergiczne, przeciwbakteryjne, wirusobójcze, przeciwzapalne i czyszczące. Ozon poprawia także krążenie krwi, nawilża skórę, zmniejsza swędzenie i łuszczenie, stymuluje porost włosa. Kosmetyki w połączeniu z ozonem wykazują silniejsze działanie, co sprawia, że efekt końcowy jest zdumiewający.

Ad.2. Technologia Milky SPA
jedna z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych technik pielęgnacji i leczenia skóry oraz sierści zwierząt. Cały sekret tkwi w działaniu ultra drobnych nanobąbelków, które naładowane są tlenem i jonami ujemnymi. Z łatwością wnikają w mieszki włosowe i pory skórne, bez naruszania naskórka (górnej warstwy skóry). Z łatwością usuwają brud, błoto, zanieczyszczenia i bakterie osadzone na skórze. Nanocząsteczki składają się w większości z tlenu, dlatego mogą utrzymywać się w wodzie przez dłuższy czas. W kolejnym procesie tlen rozpuszcza się w wodzie, a bąbelki znikają. Po kąpieli przy użyciu Milky SPA, poprawia się metabolizm i kondycja skóry, przyspiesza regeneracja uszkodzonego naskórka, a także wzmacnia się system odpornościowy.


Ad. 3. Hydromasaż / Jacuzzi
o zaletach hydromasażu nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Hydroterapia ma wiele zastosowań w leczeniu różnego rodzaju schorzeń, dodatkowo poprawia samopoczucie zwierzętom zestresowanym oraz tym z bólami różnego pochodzenia np. stawów. Ponadto poprawia samopoczucie, pobudza i dodaje energii. Woda wypompowywana z dysz masuje mięśnie, powodując ich rozluźnienie, co działa odprężająco na cały organizm. Działa także kojąco na układ nerwowy i psychikę. Polecany w szczególności dla psów starszych, po różnego rodzaju zabiegach, bądź zestresowanych. Hydromasaż w połączeniu z ozonoterapią, pozwala skutecznie dotlenić organizm, działając na niego pobudzająco i wzmacniająco.

Ad. 4. Chromoterapia
czyli innymi słowy koloroterapia. Nie od dziś wiadomo, że kolory mają silny wpływ na nastrój oraz samopoczucie. Niektóre z nich mogą uspakajać, inne nas rozdrażniać. Leczenie kolorami uspokaja, relaksuje lub pobudza w zależności od stosowanych barw. Intensywne kolory takie jak róż, czy czerwień wpływają na zwierzę pobudzająco i energetycznie, natomiast te pastelowe lub stonowane, jak zielenie, czy błękity mogą okazać się pomocne w procesie wyciszenia i regeneracji.

Mamy następujące rodzaje pakietów na usługę leczniczą i pielęgnacyjną w wannie z ozonem: Pakiet zdrowotny- 5 zabiegów leczniczych
Pakiet zadbany pies w wariancie podstawowym
Pakiet zadbany pies w wariancie rozszerzonym
Pakiet zadbany pies w wariancie Gold
Pakiet zrelaksowany pies- 5 zabiegów
Więcej informacji na temat opcji cenowych w zakładce CENNIK
  
Serdecznie zapraszam do mojego centrum dla psów.
Moim mottem jest "Pies jest zawsze w centrum Naszej uwagi"